Road Ranger

Road Ranger

OFFROADMAN

OFFROADMAN

OM Canopies s.r.o.
Nádražní 2442/22
680 01 Boskovice

e-mail: info@roadranger.cz
tel: +420 731 704 104

Vítejte na stránkách s prezentací produktů německé firmy Road Ranger

Na českém a slovenském trhu společnost Road Ranger zastupuje firma OM Canopies s.r.o.

Německá společnost Road Ranger působí na poli užitkových vozů již více než 30 let. Zabývá se výrobou vybavení a doplňků pro terénní pickupy. Specializuje se zejména na vývoj přesně padnoucích hardtopů-nástaveb na tato specifická vozidla. Nástavby jsou testovány jak v podmínkách každodenního užívání, tak v extrémně těžkých podmínkách. Firma vyrobí přes 12.000 kusů nástaveb ročně.
Díky použití vysoce kvalitních materiálů jsou produkty Road Ranger schopny dosáhnout OEM standardu automobilového průmyslu. Vedle klasických ručních technologií je při výrobě nástaveb používán také nejnovější způsob modelování, tzv. RTM technologie.  

Veškeré nabízené produkty jsme schopni dodat dle potřeb a přání zákazníka - lakování nástavby v libovolné barvě, možnost výběru omyvatelného provedení či vnitřního čalounění nástavby, přidání podélných i příčných střešných nosičů na nástavbu, a spoustu dalších užitečných doplňků.

V naší nabídce produktů není kopmletně celý sortiment, jež firma Road Ranger nabízí, nicméně dodat Vám jej můžeme. Kompletní nabídku naleznete na stránkách www.roadranger.de, popřípadě v sekci 'ke stažení'.

Obvyklá dodací lhůta produktů je 2 - 4 týdny.

Firma OM Canopies s.r.o. dodává i náhradní díly a poskytuje servis.