Road Ranger

Road Ranger

OFFROADMAN

OFFROADMAN

OM Canopies s.r.o.
Nádražní 2442/22
680 01 Boskovice

e-mail: info@roadranger.cz
tel: +420 731 704 104

Toyota Hilux

RH4 Standard

Kvalitní hardtop v moderním designu bez bočních oken. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Je vhodný k používání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Dostupný pro vozy verze DC 2016+ a DC 2021+.

 

RH4 Special

Kvalitní hardtop v moderním designu s bočními prosklenými okny bez možnosti otevírání. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Je vhodný k používání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Vhodný pro vozy verze DC 2016+ a DC 2021+.

RH4 Profi

Kvalitní hardtop v moderním designu s laminátovými odklopnými boky. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Je vhodný k používání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Vhodný pro vozy verze DC 2016+ a DC 2021+.

RH4 Profi Plus

Kvalitní hardtop v moderním designu s odklopnými bočními okny. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Je vhodný k používání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Vhodný pro vozy verze DC 2016+ a DC 2021+.

BacPac

Velmi kvalitní a funkční hardtop s extra velkým objemem nákladového prostoru nabízející trojí provedení bočních stran. Vhodný pro vozy verze DC 2016+.

RR Alucover

Nová generace hliníkového krytu nákladového prostoru. Jednodílný nepřerušený kryt, který nejen skvěle vypadá, ale jeho konstrukce udržuje náklad v suchu a bezpečí. Vhodný pro vozy verze DC a EC 2016+.

Roll-N-Lock

Voděodolný roletový kryt vhodný pro montáž na vozy bez ochranných rámů verze DC 2016+

Bedliner - ochranná vana do korby

Plastová vana pro ochranu ložné plochy pickupu.

Cargoslide

Velmi praktická výsuvná plošina usnadňující přístup k přepravovanému nákladu.

RR Alucover

Nová generace hliníkového krytu nákladového prostoru. Jednodílný nepřerušený kryt, který nejen skvěle vypadá, ale jeho konstrukce udržuje náklad v suchu a bezpečí.

Alucover

Pevný hliníkový kryt korby vozu, vhodný jak ke každodenímu použití tak i pro volný čas.

Bed Extender

S produktem Bed Extender získáte především větší užitnou délku zavazadlového prostoru vozu. Navíc může sloužt k zajištění přepravovaného nákladu.

Multifunkční rampa

Velmi kvalitní rampa s několika možnostmi využití.

Hliníkový nájezd

Snadno rozložitelný hliníkový nájezd.

Příčníky na hagusy

Kvalitní hliníkové příčné střešní nosiče, připevnitelné na hagusy.

Giro Speed Rack

Snadno připevnitelný nosič jízdních kol.

Pracovní LED osvětlení

Širokoúhlé LED pracovní světlo zajistí perfektní osvětlení celé nástavby.